ING vs Wunderman Thompson Technology

ING
2 - 5
Wunderman Thompson Technology

Mecz pomiędzy ING a Wunderman Thompson Technology zapowiadał się bardzo interesująco. Obie drużyny czekały na swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej. Od początku spotkania zespoły odważnie atakowały bramkę rywala. Jako pierwsi gola strzelili goście w 6 minucie meczu. W dalszej części połowy było dużo celnych, lecz niekoniecznie groźnych strzałów i wynik 0:1 utrzymywał się przez dłuższy czas. Dopiero pod koniec udało się podwyższyć prowadzenie i ustalić wynik połowy na 0:2. W drugą część meczu lepiej weszli gospodarze, dwie szybkie bramki i z bezpiecznego prowadzenia zrobił się remis. Jednak tego dnia lepiej dysponowani byli zawodnicy Wunderman Thompson Technology i udało im się odzyskać prowadzenie, a nawet je powiększyć. Ostatecznie wygrali 2:5 i przerwali passę meczów bez zwycięstwa. Gospodarze po kolejnej porażce zajmują ostatnie miejsce w tabeli II Ligi.